poniedziałek, 7 września 2009

Wszystkie dzieci nasze są...

Pasiak po raz drugi. Tym razem w funkcji do jakiej został stworzony - czyli jako top. Tak petitka zawozi i odbiera czasem dzieci ze szkoły i przedszkola:) - jak ma urlop rzecz jasna;)

Ściana to efekt kreatywnych zapędów moich dzieciaków. Niestety nic sobie z tego zapału nie zrobił pierwszy deszcz, który dopadł malunek już po dwóch godzinach od realizacji. Ale płaczu na szczęście nie było. To co pozostało na ścianie,może być dobrą wskazówką dla tych, którzy się czasem zastanawiają, co też te biedne dzieci porabiają kiedy ich mama zagłębia się w czeluściach internetu w poszukiwaniu inspiracji wszelakiej maści;)

W zestawie dominuje Stradivarius (była jeszcze kurtka ale się ciepło zrobiło), marka którą odkryłam całkiem niedawno, a zapałałam do niej miłością wielką. Mam nadzieję, że odwzajemnioną. Jak do wszystkiego co hiszpańskie. Ale to już temat na zupełnie inny post.

P1020406

P1020400

P1020397

skinny dżins - Stradivarius
Top- cubus %
łańcuszek - cubus %
kapelusz- H&M- dział męski
buty- Stradivarius
torebka - przywieziona z Krymu:)


Fotki - Milena - lat 9

2 komentarze:

  1. Świetne tło zdjęcia! Czy także autorstwa Mileny? ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, Mileny i jej brata:)- niewyżyte artystycznie dzieciaki z rogatymi duszyczkami;). W planach mam do pokazania tutaj prace Mileny, bo bardzo ładnie maluje:)

    OdpowiedzUsuń