czwartek, 16 września 2010

Rybnik Swap Party vol.3

Drodzy moi! Zapraszam wszystkich tych, którzy tutaj zaglądają, a mieszkają w miarę blisko do uczestnictwa w III edycji Rybnik Swap Party.

III edycja Rybnik Swap Party odbędzie się w dniach 24-25 września w klubie Euphoria (pod Rybnickim Centrum Kultury). Zgodnie z zasadami uczestnictwa, ubrania na wymianę należy przynosić dzień przed właściwą imprezą, czyli w piątek 24 września. Zbiórkę ubrań przewidziano na godz 15-19. Za każde oddane ubranie uczestnik otrzyma bon na jego wymianę. Organizatorzy proszą by pamiętać o naczelnej zasadzie SWAP, czyli przynosić tylko takie rzeczy, które samemu chciałoby się jeszcze założyć. Ubrania muszą być czyste i niezniszczone.

Wymiana ubrań odbędzie się 25 września. Start imprezy zaplanowano na godzinę 12.00. Przewidziano dwa cykle wystawiania ubrań na wymianę: o godz. 12.00 i 14.30.Tradycyjnie oprócz wymiany ubrań na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Zaplanowano m.in. pokaz mody, w którym modelki zaprezentują zestawy z ciuchów przyniesionych na SWAP.

O godz. 14.00 pojawi się gość specjalny: rybnicka projektanta mody Bogusława Jaworska-Zniszczoł, pófinalistka konkursu Lexus Fashion Award,która dla najlepiej wystylizowanego uczestnika Rybnik Swap Party ufundowała sweter ze swojej najnowszej kolekcji!

Podczas imprezy będzie można nabyć również ręcznie robioną biżuterię oraz podpatrzeć sztukę profesjonalnego wykonywania makijażu. Po zakończeniu imprezy organizatorzy proponują uczestnikom kreatywną zabawę: przerabianie ubrań wg. własnego pomysłu.
Jak zawsze, ubrania, które nie znajdą swoich nowych właścicieli, trafią do domu samotnej matki i domu dziecka w Rybniku.

Wstęp na Rybnik Swap Party kosztuje 6 złotych. W cenie talon na napój. Zgłoszenia do udziału w imprezie należy przesyłać do 20 września na adres: swaprybnik(at)gmail.com.Szczegółowe informacje na www.swaprybnik.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz