poniedziałek, 12 października 2009

Paździerzowy październik

Kolejna notka, która rodzi się w bólach, podczas gdy w głowie klekoczą jeszcze piątkowe majaki zawodowych zmian, które u mnie nastąpiły (albo, którymi mnie pomimo mojej niechęci uraczono). Ale co nas nie zabije, to podobno wzmocni...

Mimo fatalnego początku weekendu, postanowiłam w ubiegłą sobotę jednak się zebrać i z córką pojechać na katowicki SWAP. Nie obyło się bez usterek (urwany kołpak w prawym przednim kole) i niespodzianek (wieeelka ilość ciuchów), ale z całą pewnością warto było. Jeżeli mi ogólna chęć do szafowania do przyszłego roku nie minie, to postaram się być dumną organizatorką SWAPu w swoim mieście przy następnej okazji.

Do Katowic zawitałyśmy dopiero około południa, więc miałyśmy mały problem z miejscem, którego wybitnie tam brakowało. Trzeba było się przeciskać między "stoiskami" i jak dla mnie trochę tam było też za ciemno (zwłaszcza, że paździerzowa aura dopadła nas już na dobre). Warto jednak było pojechać, powymieniać się ciuchami, przekonać się "naocznie", że szafiarkom jednak wiekiem bliżej do mojej córki niż do mnie;).

Dziękuję więc moim młodszym koleżankom, które równie mocno jak ja lubią ciuchy, za to, że w ogóle chciało się im podjąć organizacji tej imprezy. Ale błagam Was dziewczyny! Nie mówcie do mnie "Proszę Pani" tak dobitnie następnym razem;).

P1030232


Morze ciuchów czyli co tygryski lubią najbardziej...

P1030233


Oprócz buszowania w ciuchach, można było też wypić kawę lub herbatę i zwyczajnie porozmawiać

P1030235


Milena też coś sobie znalazła

P1030260


Moje wymienniki.Zgadnijcie do czego pasuje ten sweterek w romby?

P1030263


Czuję, że to będzie mój ulubiony t-shirt:). Szary sweterek idealny na paździerzowe chłody.

P1030264


I na koniec perełka. Militarna marynareczka Principles Petite;). Za całe 10 złotych.


A o co chodzi z tym paździerzem?

Bo paździerzowa aura (która nie odpuści pewnie teraz do kwietnia), bo paździerzowe zdjęcia łupów swapowych (robione na szybko wczoraj), bo paździerzowe mam samopoczucie...(jak to przy październiku;)PS. Niech mnie ktoś nauczy pisać krótsze notki.

5 komentarzy:

 1. brawo! sliczna marynareczka ci sie trafila:)
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę imprezki.
  Cieszę się ponadto, że nie tylko ja tutaj jestem mamą-szafiarką :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie. Czekam na zdjęcia w marynarce

  OdpowiedzUsuń